23 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

22 Ocak 2020

23 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmm,
Ay tüm gün Oğlak burcunda transit edecek. Dolayısıyla bugün yine sorumluluklarımız, görevlerimiz gündemde olacak.
Ay, 04:52’de Venüs’le uyumlu açısını gerçekleştirecek sonra da 05:44’de Jüpiter’le kavuşumunu gerçekleştirecek. Bu da aslında 16:07’de gerçekleşecek olan Venüs Jüpiter uyumlu açısını tetikleyecek. Yani gökyüzünün iki iyicili birbirine destek atacak. Detaylar aşağıda.
09:45’de Güneş Uranüs karesi gerçekleşecek. Ben bunu yazarken deprem oldu zaten. Uranüs ani beklenmedik gelişmeleri temsil eder. 25 Ocak tarihinde gerçekleşecek olan Kova burcundaki yeniayın Uranüs’e sert açısı olacak ve aslında bu bugün itibariyle tetiklendi. Bu enerji aktı gitti diyelim. Hepinize geçmiş olsun. Bireysel bazda nasıl etkileyecek derseniz Güneş varlığımız, otorite ve benliğimizi temsil eder. Dolayısıyla bu dönem patronlarla konuşmak için filan uygun değildir. Babalarınızı ikna etmek istiyorsanız bu dönemi atlatın derim. Etkisi de yaklaşık olarak 5 gün sürer.
15:19’da Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Ruhsal olarak kendimizi daha iyi ve disipline edilmiş hissedebiliriz. Ruhsal çalışmalar yapmak için harika saatlerdir. Bir de eğer imkanınız varsa bu saatlerde birilerine yardım etmek size de iyi gelebilir.
16:07’de Venüs – Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Venüs sevgi, değer ve parayı temsil eder. Jüpiter ise şansı, parayı, bolluğu bereketi temsil eder. Dolayısıyla hem maddi konularda hem de ilişkiler bazında şanslı olacağımız dönemlere de işaret eder. Ancak bu süreçte Güneş Uranüs karesi olduğunu da unutmayıp sevgimi bol bol göstereceğim diye insanları sevginizle boğup, patlatma riskiniz de var. Ayrıca maddi konularda da şanslısınız ama yine de çok riskli yatırımlardan kaçınmak daha iyi olabilir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.