23 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

23 Nisan 2019

23 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrrrrrrrrr,

Öncelikli olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramımız kutlu mutlu olsun. Çocuklarınızı benim için öpmeyi unutmayın ve bugün bol bol çocuk sevindirin.

Şimdi tatlı bir açılış yaptıktan sonra geldik günün astrolojik olarak anlam ve önemine.

02:06’da gerçekleşecek olan Güneş Uranüs kavuşumu önümüzdeki 5 günlük süreçte ani beklenmedik gelişmelere gebe. Özellikle kimliğiniz, hayat amacınız, yaşam sebebiniz gibi konularda fırsatlar yaşayabilirken, özellikle otorite figürleri, patronlar, devlet büyükleri ile ilgili konularda sürprizler yaşanabilir.

03:03’de gerçekleşecek olan Ay Neptün karesi azıcık zihin bulanıklığı, rüyalarda kabus görme, gecenin bir vakti kalkıp iç sıkıntısı yaşamak gibi durumlar söz konusu olabilir.

14:43’de gerçekleşecek olan Ay Jüpiter kavuşumu hem ayın hem de günün en şanslı dönemidir. Hem maddi hem manevi konularda destekleyicisi. Para konularında şans verir, ruhsal çalışmalar yapmak istiyorsanız da kullanabilirsiniz. Haydi bakalımmm karar verin para mı maneviyat mı?

Ay Jüpiter’le son açısını gerçekleştirdikten sonra 14:43’den 01:49’a kadar Ay boşlukta olacak ve bu süreçte yeni bir şeyler başlatmak için uygun değil.

Ve geldik günün bir diğer önemli olayına. 19:54 Venüs Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu durum da ilişkiler konusunda yara almaya açık yaklaşık 5 günlük bir sürece girdiğimizi göstermektedir. bir de ayrıca bol bol arkadaşlarınızın aşk hikayelerini ve dertlerini dinlemek zorunda kalabilir bir anda onlara şifa olmaya çalışabilirsiniz.

Bu durumların burcunuza etkisini merak ediyorsanız haftalık burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Bitti zaten daha ne olsun. Öptüm bu kadar.

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.