23 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

22 Nisan 2022

23 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,?
Öncelikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nız kutlu olsun.?
?Ay Oğlak burcunda güne başlıyoruz.
?00:58’de Ay’ın Jüpiter’le uyumlu açısı gerçekleşecek. Geç saatlere geldiği için kendimizi özellikle manevi olarak iyi hissedebileceğimiz zamanlara işaret eder.
?06:52’de Ay-Plüto kavuşumu gerçekleşecek. Bu kavuşum sabah saatlerinde gayet hızlı, güçlü uyanabileceğimizi gösteriyor.
?02:52 ile 09:17 arasında Ay boşlukta hareket ediyor. Bu saatlerde bir şey başlatmayın zaten sabahın köründe ne başlatacaksınız.?
?09:17’den sonra Ay Kova burcuna geçiyor. Çok fazla sosyalleşebileceğimiz, gruplarla beraber olabileceğimiz, arkadaşlarımızla keyif alabileceğimiz, kalabalıkların içine girebileceğimiz bir zaman dilimidir.
?14:57’de Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Bu saatler birazcık gerginliklere sebebiyet verebilir. Bir tarafımız bir şey yapmak isterken öbür tarafımız ayy ne işin var senin o taraflarda, ben bunu istiyorum, buna ihtiyacım yok diye içsel çatışmalar yaşayabileceğimiz saatlerdir. Önemli değildir, çok da takılmayın annem.
?19:27’de Merkür-Kuzey Ay Düğümü kavuşumu gerçekleşecek. Bu da özellikle bugün konuşacağınız insanlar, düşüneceğiniz fikirler, yapacağınız anlaşmaların uzun vadede kaderinizi etkileyeceğine, yeni yeni konulara, deneyimlere adım atabileceğiniz, yeni sözleşmelere imza atabileceğiniz bir zaman dilimine işaret eder. Bu zaman dilimini kaçırmayın annem.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.