23 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

22 Mayıs 2022

23 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz, yine duygular şelale. Böyle bir boş vermişlik hissiyatına kapılabilirsiniz, amannnn bak yaz da geliyor ben mi kurtarıcam dünyayı filan diye düşünebilirsiniz, biraz böyle melankolik filan olabilir ama çok kaptırmayın etkisine kendinizi. Bu süreçte daha sezgilerinizde hareket ederseniz daha iyi faydasını görürsünüz.
?01:15’de Mars Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Önümüzdeki yaklaşık 2-3 gün boyunca kendi gücümüzün daha fazla farkında olabiliriz. Özellikle de sezgilerimizi dinlersek daha güçlü sonuçlar alabiliriz. Bize baskı uygulayan insanlara karşı daha cesur olabiliriz. Başlamak istediğiniz ama kaytardığınız spor faaliyetleri varsa başlamak için uygundur. Bir de Mars balık burcunun son derecelerine ilerliyor önümüzdeki birkaç gün boyunca suyla oluşacak olan kazalara, deniz kazalarına, boğulmalara, gemi kazalarına ekstra ekstra dikkat lütfen.
?04:15’de Retro Merkür Boğa burcunda transitine başlayacak. Fikirlerimizde daha inatçı olabiliriz, aklımız daha çok para konularına çalışabilir, daha evvelden aldığımız ama kullanmadığımız ürünleri satmak için şahane zamanlardır, kullanın annem.
?14:04’de Güneş Jüpiter sextile açısı gerçekleşecek. Otorite figürlerinden destek almak için şahane zamanlardır. Size karşı daha hoşgörülü olabilirler, biz de bu süreçte kendimize karşı daha şefkatli olduğumuz zamanlardır.
?22:53’de Ay Uranüs sextile açısı gerçekleşecek. Şaşırtıcı haberler alabiliriz ancak bu etkiyi en iyi nasıl kullanabiliriz derseniz bu aslında yaratıcılık açısı da olduğu için yatmadan evvel çözemediğiniz konulara yoğunlaşırsanız belki de aradığınız çözümü rüyanızda ya da geç saatte yataktan zıplayarak bulabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.