23 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

23 Mayıs 2023

23 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀23 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Aidiyet duygumuz, vatan sevgimiz gündemde olacak.

💫08:12’de Mars Jüpiter karesi gerçekleşecek. Etkisi 10 gün kadar sürer. Maddi konularda dikkat edilmesi gereken zamanlardır. Öfkeniz başınızı derde sokmasın. Abartmalara açık olduğumuz dönemlerdir. Bir anda sinirlenebilirsiniz. Sakin olun annem, sakin olun guzum.

💫15:45’de Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. İlişkiler bakımından, hayattan keyif alma konularında destekleyici saatlerdir.

💫18:35’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Bu saatler biraz alınganlıklar sebepli kalp kırıkları yaşanabilir. Sorun siz de değil gökyüzünde.

💫21:07’de Ay Uranüs sextili gerçekleşecek. Yaratıcılığımızın yüksek olduğu saatlerdir. Fırsatlara açık olun annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.