23 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

23 Mayıs 2020

23 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün ikizler burcunda transit edecek dolayısıyla bol bol gıybet, sohbet edebileceğimiz bir gündeyiz. Gıybeti bilgi alış verişi şeklinde yapın annem malum Ramazan’ın son günü Ay İkizler’in gazına gelip günaha girmeyin.
05:43’de Ay-Mars karesi gerçekleşecek sabah birazcık gergin uyanabiliriz.  Rüyalarda fazla gerilmemek adına papatya çaylarınızı içip pamuk gibi uyuyun annem.
08:56’da gerçekleşecek olan Ay-Kiron uyumlu açısı aslında dertlerimizi anlatırsak şifalanabileceğimizi gösteriyor. Dolayısıyla gün sinirli uyanma günü değil gün şifa bulma günüdür. Mümkün mertebe ihtiyacı olanlara yardım edin, sokak hayvanlarını unutmayın, bunlar önemli günler.
Bugünün başka da önemli bir olayı yok, öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.