23 Mart Günlük Astroloji Yorumu

23 Mart 2019

23 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

05:16 itibariyle Ay artık Akrep burcunda. Pozitif yönü sezgilerimiz çok güçlü ve derinlik peşindeyiz. Negatif yönü ise her şeye kuşkuyla yaklaşabiliriz, tam bir stalkırız. Merkür retro aman diyim dikkatli olun. Yakalanabilirsiniz. Bir de çok fazla hırs yapmayın şekerler.

06:37’de gerçekleşecek olan Ay – Uranüs karşıtlığı sebebiyle gün içinde ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Uranüs Boğa burcunda olduğu için Uranüs, uçak, deprem, elektrik gibi konuları temsil ederken Boğa toprağı, parayı temsil edebilir. Dolayısıyla konularda ekstra dikkatli olmak da fayda var.

Bugün başka da bir şey yok.

Haydi öptüm, bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.