23 Mart Günlük Astroloji Yorumu

22 Mart 2023

23 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?23 Mart Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Koç burcuyla başlıyoruz. Yine enerjimizin yüksek olduğu bir gündeyiz.

?15:23’de Plüton Kova burcuna geçiyor. 11 Haziran 2023 tarihine kadar da burada seyahat edecek. Daha sonra Oğlak burcuna geçecek ve 21 Ocak 2024 tekrar Kova burcunda seyahat edecek. 2 Eylül 2024’de tekrar Oğlak burcuna geçecek, 19 Kasım 2024 tarihinde tamamen Kova burcuna geçecek ve 2043 yılına kadar Plüton Kova enerjisi deneyimleyeceğiz. Yani Plüto Kova’ya geçti hop bir günlük bir etkiden bahsetmiyoruz. Aslında önemli bir tarihi olaylara tanıklık ediyoruz. Bu süreç aslında toplumların büyük değişimlere sebebiyet vereceği, bilginin ön plana çıkacağı, sistemlerin yıkılacağı ve insanlığın ön planda olacağı bir döneme giriyoruz ama bu aslında uzun bir süreç içinde gerçekleşecek.

?20:13’de Ay Mars sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi daha enerjik, hareketli hissedebiliriz. Spor yapmak istiyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz.

?20:13 ile 21:41 arasında Ay boşlukta olacak. Bu zaman aralığında hobilerinizle ilgilenmek daha iyi olabilir.

?21:41’den sonra Ay Boğa burcuna geçecek. Dünyevi zevklerimize daha fazla önem verebiliriz. Para piyasaları gündemimize gelebilir. Toprakla ilgili konular dikkatimizi çekebilir. Çiçek ekebilirsiniz. Kuaföre filan artık gidebilirsiniz bunu ertesi gün yapın tabi yoksa kuaförler tarafından linç yemek istemiyorum.

?21:42’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Valla burada ne olur ben de bilmiyorum ilk defa deneyimleyeceğiz ? lakin yine de gergin enerji çok önemli işleri buraya getirmeyi annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.