23 Mart Günlük Astroloji Yorumu

23 Mart 2022

23 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?23 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yay burcunda esnek ve genişlemeye müsait başlıyoruz. Sosyal medyada bol vakit geçirip, arkadaşlarımızla sosyalleşmek ve gezmek isteyebiliriz.
?01:52’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendimizi oldukça uyumlu ve dengede hissedebiliriz. İhtiyaçlarımız ve isteklerimiz birbirine oldukça uyumlu, neye ihtiyacımızın olduğunu bilerek ve isteyerek hareket edebiliriz.
?18:00’da Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde şifa çalışmaları yapmak size iyi gelebilir. Astroloji çalışmak için oldukça uygun bir gün. Kesip atamadığınız konuları kestirip atmak size oldukça iyi gelebilir.
?20:11’de Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Hareket etmek size iyi gelebilir, irade doğrultusunda yeni işlere başlamak ve mücadele etmek isteyebilirsiniz.
?23:43’de Merkür-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. Zihnimiz ve düşüncelerimiz şifalanabilir. Gölge yönü ise zihniniz çok dalgın olabilir, hayal dünyasında olabiliriz ve gerçek dünya ile bağlantı kurmamız zorlaşabilir. Olumlu olarak muhteşem bir zihin ve muhteşem empati duygusu geliştirebiliriz. Bu günlerde fırtınalar biraz fazla olabilir. 45 kilonun altındakiler ceplerine taş koysunlar.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.