23 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

22 Mart 2020

23 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Şimdi bugün önemli. Çünkü aslında bugün gökyüzü bize savaşacak mısın yoksa barışacak mısın diye soruyor.
Ay gün boyunca Balık burcunda transit edecek.
Ay 05:35’de Venüsle, 05:38’de Neptün’le uyumlu açısını gerçekleştirecek. Aslında bu 06:07’de gerçekleşecek olan Venüs Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Şimdi önümüzdeki maneviyatımızı arttırmak için gökyüzü bizi destekleyecek. Bu süreçte sanatla ilgilenmek, resim yapmak, örgü örmek gibi aktiviteler kendinizi daha iyi hissetmemize sebebiyet verebilir.
08:20’de de Mars Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Plüton bildiğiniz gibi yıkımlarla ve dönüşümlerle alakalıdır. Mars’da dokunduğu şeyi hızlandırır. Bu süreçte tatsız şeyler yaşayabiliriz ama içinde bulunduğumuz dönemde en zorlayıcı dönemdeyiz. Bu ayı atlatalım ilerisi daha güzel. Ancak bu süreç öyle 1 ayda atlatılacak bir süreç de değil. Psikolojinizi yüksek tutun. Dünya bundan çok daha zorlayıcı günleri ve bilinçsiz bir şekilde atlattı. İçinden geçtiğimiz süreç bilincimizi arttırmak zorunda olduğumuz bir süreçtir. Ay 17:18’de Plüton’la, 17:51’de de Mars’la açısını gerçekleştirerek bu süreci tetikleyecektir.
14:20’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Günün en hoşgörülü ve şanslı saatlerdir. Korunduğumuzu hissettiğimiz zamanlardır. Bu saatlerde ruhsal konularla da ilgilenebilirsiniz.
17:51’den ertesi gün 03:57’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde elinizdeki işleri toparlamak daha iyi olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.