23 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

23 Kasım 2023

23 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀23 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Müthiş enerjik bir gündeyiz. Spor yapmak, harekete geçmek, cesaret gerektiren işler yapmak konusunda oldukça iyi olabiliriz.
💫12:46’da Güneş Satürn karesi gerçekleşecek. Burası biraz gergin bir enerjidir. Kendimizi baskı altında hissedebiliriz, otorite ve baba figürleriyle ilgili problemler gündeme gelebilme riski olduğu için çok da şartları zorlamamamız gereken zamanlardayız. Bu enerjiyi kendimizi disipline ederek kalıcı işler yapmak için kullanabiliriz.
💫23:26’da Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler tam derdini söylemeyen derman bulamaz saatleri olduğu için herhangi bir probleminiz varsa bunu insanlardan yardım alarak çözebileceğiniz gibi derdi olan insanlara da şifa olabileceğimiz saatlerdir. Ayrıca şifa çalışmaları yapmak için de oldukça destekleyici saatlerdir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.