23 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

22 Kasım 2022

23 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?23 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne yine Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Valla iki gündür yazıyorum, dönün bakın krizlerdeyim ?

?00:24’de Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Uykusuz her gece. Şimdi burası kafanızdaki şüphelerin sizi zıplatmasına sebebiyet verebileceği gibi olumlu anlamda kullanılırsa özellikle maddi konularda yaratıcı fikirler üretebileceğiniz zamanlara işaret eder.

?05:32’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde de biraz iç sıkıntısı yaşayabilirsiniz ama çok takılmayın daha erken diyin uyuyun annem.

?11:03’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Daha sezgisel olduğumuz saatlerdir, sezgilerinize güvenin.

?17:38’de Ay Plüto sextile açısı gerçekleşecek. İnsanları bu saatte etkiniz altına alabilirsiniz, güçlü olduğumuzu hissettiğimiz saatlerdir, kullanın tatlişlerim.

?21:15’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Maneviyatımız artar. Sezgilerimiz, hayal gücümüz genişler, spritüal konulara eğilimimiz artabilir. Dua, ibadet, meditasyon gibi konulara daha iyi odaklanabilirsiniz.

?21:15’den 23:15’e kadar 2 saatlik bir Ay boşlukta sürecimiz olacak. Bu saatlerde de bir şey başlatmazsınız herhalde diye düşünüyorum.

?23:15’den sonra Ay Yay burcunda. Haydi şimdi bütün eller havaya.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.