23 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

22 Kasım 2021

23 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?23 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Yengeç burcunda yer alacak. Duygu değişimlerinizi oldukça yansıtabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Hafızanızın iyi olacağı bir gündür. Aileyle vakit geçirmek kendinizi iyi hissettirebilir.
?00:19’da Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Geçmişte sizi yaralayan konular aklınıza gelebilir. Geç bir saat, uyuyun dinlenin annem. Hayatınızda sizi yaralayan herkesi affedin. Affetmek sizi hafifletecektir. Ayrıca geçmişte canınızı yakanları da rüyanızda görebilirsiniz.
?06:58’de Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Oldukça vizyoner olabileceğiniz saatlerdir. Bu saatlerde rutin işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Daha spontane olmak isteyeceğiniz zamanlardır. Aynı zamanda yaratıcılığınızın da yüksek olduğu saatler olacağı için, çözülecek problemleriniz varsa üzerinde düşünmek için harika saatlerdir.
?13:48’de Ay-Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Kendimizi değersiz hissedebileceğimiz saatlerdir. Sevme- sevilme ihtiyacımız varken çevremizden beklediğimiz ilgiyi göremeyebiliriz.
?15:24’te Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Enerjinin yükseleceği saatlerdir. Bu saatleri spor yaparak değerlendirebilirsiniz. Evinizden çıkmak istemezseniz de biriken ütüleri yapmak için değerlendirebilirsiniz ?
?23:50’de Ay-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu da demek oluyor ki ruhsal konular, ruhsal çalışmalar, ibadetler, meditasyonlar, sanatsal konular konusunda gayet başarılı olabileceğimiz, keyfimizin yerinde olduğu saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.