23 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

23 Haziran 2019

23 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar arkadaşlarımmm,

Ay tüm gün Balık burcunda olacak yani duygularımız, sezgilerimiz, hayallerimiz gündemde olacak.

04:24’de gerçekleşecek olan Ay Uranüs uyumlu açısı fırsatlar, yenilikler, orijinal fikirler için destekleyicidir. Napıcaz kız bu saatte derseniz rüyalarınızı dikkate alın derim. Süper fikirlerle uyanabilirsiniz.

19:44’de gerçekleşecek olan Venüs Jüpiter karşıt açısı ise ilişkilerde abartma, olayları büyütme riskimiz olduğunu göstermektedir. Bu krizleri de büyütür, sevginizi de büyütür ama Venüs İkizlerde baskı yapmayın kaçarlar valla ben karışmam. Jüpiter’in inançlar olduğunu da düşünürsek, inançlarınız yüzünden ikili ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. İki iyicilin karşı karşıya olması hem kazanç hem kayıptır. Özellikle maddi konularda önümüzdeki 4-5 gün boyunca riskli yatırımlar yapmamaya özen gösterin. Bu dönem hem kazanırsınız ama kazandığınız ölçüde de para çıkışları da yaşayabilirsiniz. Siz genel olarak bu dönem hiçbir şeyi abartmayın.

Geldik günün en cafcaflı açısına. 22:34’de otoriteyi, baskıyı, sorumluluğu, karmayı ve zamanı temsil eden Satürn ile bırakmayı, vazgeçmeyi temsil eden Güney Ay Düğümü kavuşum yapacak. Satürn’ün sınavları kolay olmuyor malumunuz. Bu noktada hayatımızdan bazı konular, sorumluluklar çıkabilir. Bunlar bize acı da verebilir ama Satürn’ün olduğu yerde hem ceza hem ödül de vardır. Dolayısıyla bu süreçte herkes hak ettiğini alacaktır. Aslında Satürn ve Güney Ay Düğümü korkularımız (Satürn) yüzünden bizim bırakamadıklarımızı bırakmamız için (GAD) sahneye çıkıyor. Bu durumda acı çekmemek için bırakmayı, vazgeçmeyi kabul etmeliyiz ki hayat bizim kendi tekamül yolumuzda bize yenilikler getirerek bizi daha da geliştirsin. Tutulmalarla başlayacak yeni döngüler öncesinde bizi en çok zorlayan bu haftayı kazasız belasız atlatmamız dileğiyle.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.