23 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

22 Haziran 2022

23 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?23 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz.
?03:34’de Venüs İkizler burcunda transitine başlayacak ve 18 Temmuz’a kadar buradaki transitine devam edecek. Venüs bizim hazlarımızı, parayı, değerlerimizi, arzularımızı, ilişkilerimizi ve stratejimizi temsil eder. İkizler ise hızlı bilgi aktarımı, yüzeyselliği, trafiği, hızlı akışı temsil eder. Dolayısıyla bu süreçte para piyasalarıyla ilgili hızlı bilgi aktarımı olurken, ilişkiler konusunda yüzeysel davranabilir, başkalarının hayatlarını daha fazla merak edebilir biraz da flörtöz olabiliriz.
?05:18’de Ay Satürn ile uyumlu açısını gerçekleştirecek. Sabah saatlerinde sorumluluklarımızın bilincinde, gayet disiplinli bir şekilde hareket edebiliriz.
11:02’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi aşırı baskı altında hissedebiliriz. Nefes alın annem. Güç savaşlarına girmek öfkemizi daha da arttırabilir.
?11:02’den 14:47’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şey başlatmak yerine elimizdeki işleri bitirmek daha iyi olabilir.
?14:47’de Ay Boğa burcunda transitine başlayacak. Şimdi o elindeki tatlıyı yavaşça yerine bırak tatlım.?Şaka şaka ye annem ye amaaan ölümlü dünya tadını çıkarmayacaksak niye yaşıyoruz. ?? Bugün bi hımbıllık filan hissedebiliriz, yerimizden kalkmak istemeyebiliriz. Lakin bu süreçte toprakla ilgilenmek çok iyi hissetmemize sebebiyet verebilir.
?19:11’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Yerimizden kalkacaksak ancak bu saatte kalkarız, canımız kurabiye çeker kalkar yaparız. Yani ihtiyaçlarımızla isteklerimiz uyumludur, isteklerimizi gerçekleştirebiliriz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Haziran #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.