23 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

22 Haziran 2020

23 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

 

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Ailemiz ve güvenliğimizin yine ön planda olabileceği bir gün sizleri bekliyor.

05:18’de Ay-Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Sabahın ilk saatlerinde bizi uyandıran bu etki ailemizin etkilenebileceği bir olayı düşünerek güven ihtiyacı içerisine girmenize neden olabilir. Sorumluluklarımızı iyiden iyiye hatırlarız. Geçici bir etkidir kendinizi üzmeyin hatta uyuyarak geçirmenizi tavsiye ederim. Boşuna stres yapmayın annem.

06:28’de Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Abartmaya açık olduğumuz saatlerdir, çok kibre düşmeyin annem malum Jüpiter retro bu ara kibirle ve önyargı ile sınayacak bizi.

10:20’de Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. İçgüdüsel olarak harekete geçmek isteyebilirsiniz.  Özellikle duygusal konularda bir cesaret bir cesaret sonra neler oldu bana demeyin

10:20 ile 15:33 arasında Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saat aralığına getirmemenizi tavsiye ederim. Daha çok eski işleri toparlamak daha iyi olabilir.

Saat 15:33’te Ay Aslan burcuna geçecek. Eğlenmek isteyeceğiniz saatler başlıyor. Yengeç’in kabuğundan çıkıp daha görünür olmak isteyeceğiniz bir zaman dilimidir. Bol bol gülün eğlenin tatlişlerim.

16:30’da Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Otorite figürleri ile çatışma yaşayabilirsiniz. İçgüdüsel olarak sahnede ve ön planda olma isteği ile hiyerarşiyi hiçe sayabilirsiniz. Dikkatli olun. Satürn’ün Kova burucundaki yerleşimine gitmeye çalışmak, hümanizmi ön plana çıkarmak size iyi gelecektir. Otorite ile çatışmak yerine kolektif bir amaç uğruna elinizi taşın altına koymak size başarı getirecektir. Aslan yürekli olun. Cesaretinizi adalet için kullanın ve kişisel hırslarınız yerine ortak amaçlara hizmet edin.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.