23 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

22 Eylül 2022

23 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?23 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, ?

?Güne Ay boşlukta ve Aslan burcunda başlıyoruz.

?04:03’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Öncelikle tüm Terazi burcu arkadaşlarımın doğum gününü şimdiden kutlarım. Süslü şirinlerimiz bizim. Onlar olmasaydı bu dünya çekilmez olurdu çünkü onlar bencillikten sıyrılıp diğer kişi ile birlikte hareket edebilmeyi simgelemektedirler. Uyumlu kişilik yapısında olabilmek kimilerine kolay görünebilir ancak uyumlu olabilmek için kendi isteklerinizi ikinci plana atmanız gerekmektedir. Bu nedenle hiç de kolay değildir. Terazi burcu uyum ve ahenk ararken maalesef mücadeleden kaçabilir. Kendi için istemeyi unutabilir. Hayatı güzelleştirirler çünkü onlar dürtüsel değil düşünsel hareket ederler. Dolayısıyla bizim için de ilişkilerin ve diplomasinin daha fazla gündemde olacağı bir süreç bizleri bekliyor.

?09:49’da Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Burada Merkür yanacak arkadaşlar, dilek saatleri geziyor ortalıkta ama maalesef bu Merkür konularının yani iletişim, haberleşme, trafikle ilgili sıkıntılı bir gün olduğunu göstermektedir.

?10:53’de Ay Başak burcuna geçiyor. Dolayısıyla hayatımızda ayıklamak istediklerimizi ayırmak, hayatınızı düzene koymak için uygun zamanlardır.

?15:04’de Merkür retro hareketiyle Başak burcuna geri dönecek. Zihnimiz daha takıntılı hale gelebilir. Sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Zihninizi kurcalayan konulardan arınmak bu dönemi daha iyi atlatmamıza sebebiyet verebilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.