23 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

22 Ekim 2021

23 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?23 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

?Güne Ay Boğa burcunda boşlukta başlayacağız.

?07:51’de Güneş Akrep burcuna geçiş yapacak. 22 Kasım’a kadar Güneş Akrep burcunda harekete edecek. Öncelikli olarak tüm Akrep burcu arkadaşlarımın doğum günlerini kutlarım. Sizler olmasaydınız hayat çok yüzeysel olurdu. Derinlere inmek, gizli saklı olanı keşfetmek, dönüşerek güçlenmek, dayanıklılık, tutku…İşte tüm bu etkileyici sözlerin anlamlarını anlayamazdık. Sevginin en derinini, azmin en gözü karasını sizlerde gördük. Vazgeçmemenin, kaybetmemenin gücünü sizde keşfettik. Tedbirli olmak için neleri hesapladığınıza şaşırdık kaldık. Karizmalarınızın etkisinden kurtulamadık. Sizlerin tüm bu derin ve dönüştürücü yanlarının sonu hep bir şifacı yaratır unutmayın. Bizler de bu süreçte biraz Akrep enerjisini deneyimleyeceğiz.

?10:57’de Ay İkizler burcuna geçiş yapacak. Haberleşme ve iletişim konuları gündemimizde olabilir, bol bol sohbet edebilir ve gıybet yapabilirsiniz annem.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Ekim

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.