23 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

23 Ekim 2023

23 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀23 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz. Kalabalıklar, gruplar, sosyal medya, kitlesel konular, arkadaşlıklar gündeme gelebilir. Bugün bol bol arkadaşlarımızla vakit geçirebiliriz.
💫05:26’da Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatler, aşırılıklara, abartılara açık saatlerdir. O saatte anca rüyanızda Jüpiter’e uçarsınız diye düşünüyorum.
💫14:04’de Ay Kiron uyumlu açısı iyilik yap iyilik bul demektir. Birilerine yardımcı olmak size de kendinizi iyi hissettirecektir.
💫19:20’de Güneş Akrep burcuna geçecek ve iyi ki doğdunuz Akrep burçları. Siz olmasaydınız güçlü olmanın ne demek olduğunu biz bilemezdik. Evet siz bitti demeden bitmez. Kriz çözmek, arındırmak, simya sizin konularınız. Ruhunuzun derinlikleriyle hepimize şifa veriyorsunuz. Biz de bu süreçte biraz daha maneviyatımıza odaklanabiliriz.
💫22:04’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu saatler biraz gergin olabiliriz bunun yerine biraz daha yaratıcılığımızı çıkarıp, orijinal fikirler üretmek daha iyi olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.