23 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

22 Ekim 2022

23 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

23 Ekim Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Başak burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
💫00:17’de Güneş Venüs kavuşumu var. Venüs cayır cayır yanıyor arkadaşlar. Bu süreçte kendimizi değersiz hissedebiliriz, maddi konularda problemler yaşayabiliriz. Burada dikkat etmemiz gereken acaba bu sıkıntıları yaratan kendi egomuz mu yani aslında kendi değerimizi kendimiz mi baskılıyoruz. Burası siyasi konularda da kadın figürleri için sıkıntılıdır.
💫04:00’de Merkür Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu dönem verilen sözler tutulur, kalıcı anlaşmalar yapabiliriz. Zihnimizdekileri de somut şeylere çevirebiliriz.
💫04:24’de de Ay Terazi burcuna geçecek ve bizim ilişkilere ihtiyacımız artacak, aynı zamanda süslü şirin gibi de gezebiliriz.
💫05:17’de Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Biraz kendimizi huzursuz hissedebileceğimiz saatlerdir ancak çok önemli de değildir.
💫10:51’de Venüs Akrep burcunda transitine başlayacak ve 16 Kasım’a kadar da burada seyahat edecek. Venüs bu pozisyonunda sürgündedir ve venüsyen konulara açlık çekeriz. Nedir bunlar, güzellik konuları, ilişkileri, para, değer konularıdır. Dolayısıyla bu süreçte bazı tatminsizlikler yaşanabilir.
💫13:35’de de Güneş Akrep burcunda transitine başlayacak. İyi ki doğdunuz Akrep burçları. Siz olmasanız biz hayatta kalmayı, yıkılsak da daha güçlü kalkmayı, gereksiz şeyleri kesip atmayı, dönüştürmeyi nasıl öğrenecektik. Nice mutlu seneler size Zodyak’ın en güçlüleri. Unutmayın ki size hiçbir şey olmaz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji#astrologanne #tugbakaradayi #23Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.