23 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

23 Aralık 2019

23 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
02:50’de Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Gece gece aklınıza sorumluluklarınız düşebilir, belki de rüyanızda problemleri nasıl çözebileceğinizle ilgili mesajlar alabilirsiniz. Ses kaydı için telefonlar hazır olsun.
05:51’de Ay Plüton uyumlu açısı var yani güne kendimizi güçlü hissederek başlayabiliriz.
06:27’de Ay Mars kavuşumuyla birlikte kendimizi gayet hızlı hareket ederken bulabiliriz. Lakin Ay kapanıyor ve Ay bu saatten 19:34’e kadar da boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saat aralığında yeni işler başlatmak yerine, elinizde olan işleri toparlamanız daha iyi olabilir. 19:34’den sonra Ay Yay burcuna geçecek ve kendimizi daha neşeli, keyifli ve hoşgörülü hissedebileceğiz.
Fakat arada 18:16’da Güneş Kiron karesi deneyimleyeceğiz. Kendi egomuzun yara alabileceği zamanlara işaret eder. Özellikle katı kurallarımızı esnetmezsek sıkıntılar yaşayabiliriz. Baba ve otorite figürleri biraz özgüvenimizi zedeleyebilir. Dolayısıyla patronunuzla filan konuşma planlarınız varsa bugüne getirmemeye çalışmanızı tavsiye ederim.
22:09’da Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek ancak bu da aslında 18:16’da gerçekleşecek olan Güneş Kiron karesini tetikleyeceği için bu saatlere de dikkat etmek de fayda var.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.