23 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

22 Aralık 2022

23 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?23 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Yay burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

?10:49’da Ay Oğlak burcuna geçecek ve daha fazla sorumluluklarımızın gündemde olacağı, iş konuşacağımız, organizasyon yeteneğimizin yüksek olduğu bir gündeyiz.

?11:13’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. İşleri abartabilirsiniz, lütfen bu saatlerde çok çalışacağım diye kendinize haksızlık etmeyin. Yurtdışı bağlantılı konular, basın yayın konuları daha fazla gündeminizde olabilir.

?13:16’da Oğlak burcunun 1 derecesinde yeniay deneyimleyeceğiz. Bu yeniay yeni iş görüşmeleri, yeni kurallarla ilgili. Bu süreçte diş, diz, kemiklerle ilgili konular gündemimize gelebilir. Yeni kanunlar yürürlüğe girebilir. Eğitim konularında yeni kararlar alınabilir. Bireysel bazda kendimizi daha kolay disipline edebiliriz. Özellikle Boğa, Başak ve Oğlak’lar bu yeniaydan olumlu etkilenirken, Koç, Yengeç ve Teraziler hayatlarındaki yeni başlangıçlar için efor sarf edebilirler. Bu dönem bireysel hedeflerimize daha kolay adapte oluruz, kendimizi disipline edebiliriz. Yeni bir iş, sorumluluk konularına başlamak isterseniz 3 gün bekleyip başlamak, yani Ay’ın ışığını görüp başlamak daha iyi olacaktır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.