23 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

22 Ağustos 2022

23 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀23 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, 🥰

💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Yine ponçik, tatlış, duygusal bir gündeyiz. Şu bana bunu yapmıştı unutmadım tatlım bende maşallah fil hafızası var dediğimiz bir sürecin içindeyiz.🤪

💫00:58’de Merkür Plüton üçgeni var. Bu süreçte sözlerimizle ve karizmamızla insanları etkileyebiliriz. Güçlü bir hafızamız olabilir. İletişim konularında oldukça iyi olduğumuz bir süreç olur fakat manipülasyona açık olduğumuz ve insanları da manipüle edebileceğimiz bir süreçteyiz buna da dikkat etmekte fayda var.

💫06:16’da Güneş Başak burcuna geçiyor ve iyi ki doğdunuz Başak burçları! 🎂 Ay siz olmasaydınız biz mükemmeliğin, düzenin, tertibin, disiplinin, onu bunu eleştirmenin, sistemdeki açıkları bulmanın, detayların, parçalamanın, kategorize etmenin ne demek olduğunu nasıl bilecektik? İyi ki siz varsınız da bir insan bir insana nasıl yardım eder, kendini onun bunun için nasıl parçalar ve asla yaranamaz sizden öğrenmiş bulunmaktayız. Genelde Tuğba Başak burçlarını sevmez derler ama ben sevmiyor değilim. Sadece kendinizi neden bu kadar yıpratıyorsunuz ne gerek var annem diye ben size üzülüyorum. Yani birazcık salıverin gitsin bu sene de bu kararı alın diyeceğim ama nasıl yapacaksınız bilmiyorum.😂 Şaka bir yana sizi çok seviyorum. Sizin kadar mükemmel bir burç yok!👏🏼

💫11:47’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Bu saatler biraz duygusal yaralanmalara açık olduğumuz saatlerdir. Yani böyle gideriz bir şeyler yapmak isteriz, cesaret gösteririz fakat bu konuda başarısızlığa uğrarsak motivasyonumuz kırılır hemen. Bu saatler insanlara duygusal olarak yardım etmek için iyi olabilecek bir süreçtir.

💫16:53’de Uranüs duruyor ve 2 gün boyunca bu pozisyonunu koruyacak. Bu süreçte fırsatlar bir anda gelip bir anda gidebilir, toprak hareketlerinde ve para piyasalarında şok edici ani hareketler yaşanabilir. Sıkı tutunun.

💫17:50’de Ay Uranüs sextile açısı gerçekleşecek. Hayatınızda hiç denemediğiniz bir şey varsa, almak istediğiniz bir ürün özellikle ev eşyası varsa alışveriş yaparak değerlendirebilirsiniz.

 

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. 💋💋💋

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.