23 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

23 Ağustos 2023

23 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀23 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Ay Akrep burcundayken biraz daha güvenlik konuları gündemimize gelebilir, biraz daha olaylara şüpheci yaklaşabiliriz.

💫07:09’da Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz kendimizi beğenmekle ilgili zorlanmalar yaşayabiliriz, kıyafetlerinizi geceden hazırlayıp öyle yatın annem.

💫07:48’de Ay Jüpiter karşıtlığı da olayları abartıp giyecek bir şeyim yok diye ağlamanıza sebebiyet verebilir.

💫12:01’de Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Öncelikli olarak Sevgili Başak Burcu arkadaşlarımın doğum günlerini kutlarım. Onlar olmasaydı düzenin, severek hizmet etmenin, sadeliğin en büyük nimet olduğunu asla anlayamazdık. Bir kişiye faydalı olmanın dünyadaki en büyük erdem olduğunu bizlere öğrettiler. Hepinizi teker teker kucaklıyorum. Siz olmasaydınız hayatımız alt üst olmuştu. Hiçbir düzen sağlayamazdık.

💫20:03’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde iletişim konularında kendimizi biraz daha iyi ifade edebiliriz diyeceğim ama Merkür durağan olduğu için bir şeylere zihnen takıntı yapma riskinizi de göz ardı etmemek gerek.

💫22:18’de Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde ani beklenmedik gelişmelere, tüylerinizi diken diken edecek haberler almanıza sebebiyet verebilir. Burayı yaratıcı fikirler bulmak için kullanmak daha iyi olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.