22 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

21 Temmuz 2022

22 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

?22 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Yine hayattan oldukça keyif aldığımız bir süreçten geçiyoruz. Para piyasaları oldukça gündemimizde olabilir, toprakla ilgilenmek keyif verebilir.
?09:13’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Yataktan zıplayarak uyanabiliriz. Aynı zamanda şahane fikirler de aklımıza gelebilir.
?19:18’de Ay Satürn karesi kendimizi baskı altında hissetmemize sebebiyet verebilir. Sorumluluklarla ihtiyaçlar arasında kalabiliriz. Babadan dışarı çıkabilir miyim diye izin almak için uygun bir saat değildir. ?
?22:45’de Ay Neptün sextili gerçekleşecek. Bu saatte izin alabilirsiniz. İlham perilerinizin aktif olduğu saatlerdir. Sanatsal konular için oldukça destekleyicidir.
?23:06’da Güneş Aslan burcunda transitine başlayacak. İyi ki doğdunuz Aslan burçları. ?? Zodyağın en şahaneleri, harikaları, fevkaledenin fevkindeleri. Siz olmasaydınız biz kendimiz olmayı nasıl öğrenecektik. Eğlenmeyi, içimizdeki çocuğu nasıl keşfedecekti. İsteklerimizden vazgeçmemiz gerektiğini nasıl bilecektik. Vallahi iyi ki doğdunuz ayyy en sevdiğim burç. Sayenizde bizde bir ay boyunca bol bol eğleneceğiz, hayatın tadını çıkaracağız. Ohhhh sefamız olsun.????
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Temmuz #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.