22 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

21 Temmuz 2020

22 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat edecek. İlgi odağı olmak bugün hoşunuza gidebilir. Aynı zamanda bol bol eğlenmek isteyeceğinizde bir gündür. Venüs İkizler burcunda Ay Aslan burcunda bugün renkli kıyafetler seçmek hoşunuza gidebilir tatlişlerim.

03:27’de Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Biraz geç bir saat sakin, huzurlu hissedeceğiniz saatlerdir. Sakin bir şekilde uyuyun annem.

03:27 ile ertesi gün 02:39’a kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işler başlatmak yerine daha boş zamanımda yaparım dediğiniz işleri tamamlamanızı tavsiye ederim.

11:36’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yüreği kocaman Aslan burcu canım arkadaşlarımın doğum günlerini şimdiden kutlarım. Eğlenmek, içimizdeki çocuk, sevdiklerine kol kanat germek, aslan yürekli olmak, hepsi sizi tarif ediyor tatlişlerim. Sizler olmasanız eğlenceyi bilemeyiz. Bol kahkahalı ömrünüz olsun.

23:25’de Merkür Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Alışılmışın dışında düşünebileceğiniz bir zaman dilimidir. Ezber bozan müthiş fikirler aklınıza kolaylıkla gelir. Aklınıza gelen spontane fikirleri rahatlıkla hayata geçirebileceğiniz için hayatınızın da hızlanacağı bir süreçtir. Tüm bu yenilikçi fikirlerden olabildiğince yararlanmanızı tavsiye ederim. Etkisi 3 gün sürer.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.