22 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

22 Şubat 2019

22 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,
Gün boyu Ay Terazi burcunda. Güzellik, estetik konuları gündeme gelebilir. Daha huzurlu uyumlu hissedebiliriz.
18:52’de Ay’ın Neptün’le yapacağı 150’lik açı belirsizliklere, sisli puslu durumlara, su ile ilgili kazalara, problemlere sebebiyet verebilir. Kendimizi ruhsal olarak biraz depresif hissedebiliriz.
21:29’da gerçekleşecek olan Ay Satürn karesi de sorumluluklarımız konusunda bizi zorlayabilir.
23:39’da gerçekleşecek olan Merkür – Jüpiter karesinin etkisi 4-5 gün sürebilir. Bu süreçte verdiğiniz sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz. İletişim konularında abartmaya meyiliniz olabilir. O sözleri tutmazsanız gün gelir Satürn baba öper . Ya da mesela bir mal alacaksınız ucuza buldunuz diye fazla alabilirsiniz, sonra bu işten zarar edebilirsiniz. Sözleriniz haddini aşarsa hukuksal boyuta gidebilir. Yani iletişim ile ilgili konularda dikkat edilmesi gereken zaman dilimleri. Yalancılar dolandırıcılar hayatınıza girebilir. Abartmaya açık durumlar olduğu için Münir Özkul’un Ziyaaaa repliğini bol bol hatırlayabilirsiniz.
Sevgilerimle
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.