22 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

22 Şubat 2023

22 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?22 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Balık enerjisiyle başlıyoruz.
?01:22’de Merkür Uranüs karesi gerçekleşecek. Etkisi 5 gün kadar sürer. Bu süreçte aldığınız haberler sinirlerinizi zıplatabilir, kazalara açık olduğumuzu gösterir, bu gölge yanıdır. Güçlü yönü ise fikir üretmek, yaratıcılığımızı arttırmak, yazarken aydınlanmak durumlarını anlatır. Çözüm arayışınız varsa bu dönem yazmak iyi gelebilir.
?07:05’de Ay Plüton sextili gerçekleşecek. Kendimizi güçlü hissettiğimiz saatlerdir.
?07:05 ile 08:13 arasında Ay boşlukta olacak. Bu zaman aralığında önemli bir iş başlatmak yerine elinizdeki işleri toparlamak daha iyi olacaktır.
?08:13’de Ay Koç burcuna geçecek. Enerjimiz yükselir, daha iş bitiriciyizdir, gölge yönü öfkenin kurbanı olmaktır. Merkür Uranüs karesi de var zaten birileri sinirlerinizi zıplatmasın annem.
?12:25’de Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. İlişkilerimizde daha cesur oluruz, bir anda bir şeylere karar verip yaptıklarımızı beğenebiliriz, gölge yönü kavga etmekten hoşlanabiliriz.
?23:13’de Merkür Mars üçgeni gerçekleşecek. Bilginin çok hızlı aktığı zamanlardır. Zihnimiz aşırı hızlı olabilir, hatta uykuya dalmakta zorlanabiliriz. Bir aksiyon filmi izlemek iyi gelebilir diyeceğim ama filme gerek yok, ülkede aksiyon bitmiyor neyse!
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Şubat #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.