22 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

21 Şubat 2022

22 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?22 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Akrep burcunda başlayacağız. Hayatımızda var olan krizleri çözmek, okült konular ile ilgilenmek için güzel bir gün.
?01:27’de Ay-Merkür zorlu açısı gerçekleşecek. Rüyanızda birileri ile sözlü tartışmaya girebilirsiniz. İçinizdeki krizleri rüyanızda çözmeye çalışabilirsiniz. Eğer yazı yazmayı seviyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz.
?08:10’da Ay-Uranüs zorlu açısı gerçekleşecek. Kahvaltı yaparken aniden kriz çıkabilir, yerinizden zıplayabilirsiniz, yanlışlıkla kahvaltılıkları kırabilirsiniz dikkatli olun derim.
?09:45’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi oldukça uyumlu hissedebilirsiniz, meditasyon çalışmaları için oldukça uygun. Şifa ve bolluk bereket çalışmaları yapabilirsiniz. Günün en iyi zamanları iyi değerlendirin tatlişlerim.
?19:53’de Ay-Satürn zorlu açısı gerçekleşecek. Otorite figürleri tarafından çok fazla iş yükü ve sorumluluk yüklenebilir. Bundan dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Azıcık ruhunuz daralabilir ancak geçici bir etki çok takılmayın.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #22Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.