22 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

21 Şubat 2020

22 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamla canım arkadaşlarımmmm,
Ay tüm gün Kova burcunda seyahat edecek yine çal çene olacağımız bir gündeyiz.
07:08’de Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Dolayısıyla bugün ilişkilerden yana daha iyi hissedebiliriz. Kendi değerimizi ortaya çıkacak çalışmalar yapabiliriz.
Lakin Ay 07:08’den ertesi gün 09:37’ye kadar boşlukta olacak. Dolayısıyla Ay tüm gün boşlukta ve kapanıyor. Bugün yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizdekileri bitirmek daha iyi olabilir.
17:12’de Güneş Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu süreçte büyük büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. İşinde ünlü insanların desteğini alabilirsiniz, babadan, otoriteden, erkek figürlerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca kendinizi çok yaratıcı hissedeceğiniz zamanlardır. Varoluş amacınızı bulmak için aydınlanmalar yaşayabilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.