22 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

22 Ocak 2019

22 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

And the Oscar goeeeessss toooo Venüs Jüpiter kavuşumuuuuu. Dur şuraya Venus Jupiter conjunction yazayım da daha havalı olsun.

Resmen senenin en sevdiğim dönemleri, gökyüzünün iki iyicili kavuşmuşlar aman da ne güzel yapmışlar. Sağ baştan başlıyorum Venüs neydi? Sevgi dili, değer, aşk. Jüpiter neydi? Bolluk, bereket, para, şans, dokunduğunu büyüten. Aaaaa zengin sevgili mi geliyor kızzzz? Bu laubaliliğim hep hastalıktan. Tamam topluyorum. Gerçekten aşk konularında çok şanslı bir dönemdeyiz. Ay bunu yazarken bile sevgi pıtırcığı halindeyim. Bunun etkisi 31 Ocak tarihine kadar devam edebilir.

Ay Aslan burcunda seyrine devam ederken zaten kendimizi aşk konularında şanslı hissedebiliriz, kendimizi şımartabiliriz, kuaföre gitmek için ideal zamanlardır.

07:43’de Ay Venüs’le, 08:11’de de Ay Jüpiter’le uyumlu açı yapacak. Bugün Ay’ın da desteğiyle sevgi, aşk, hoşgörü konularında şanslı bir dönemdeyiz. Yalnız bu Venüs her zaman da tatlı dilli değildir ki şimdi ki konumu da çok masum değil. Dolayısıyla Venüs-Jüpiter kavuşumu içinizdeki kaplanı da ortaya çıkarabilir. Kadın figürlerinden düşmanlık görebilirsiniz bu bir risk olarak aklımızda bulunsun ama biz yine de iyi özelliklerine odaklanalım.

05: 01’de de Merkür – Güney Ay Düğümü kavuşumu olacak. Geçmiş konular, eskiden hayatınızda olan insanlar hayatınıza geri girebilir. Bu biraz geçmişi şifalandırmakla alakalı bir süreçtir. Geçmişte bir hata yaptıysanız bu karşınıza tekrar çıkabilir. Bunları çözmek için sizi biraz meşgul edebilir. Bunun etkisi de 27 Ocak tarihine kadar sürebilir.

Sevgilerimle

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.