22 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

21 Ocak 2024

22 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

🍀22 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Yine bol bol sosyalleşeceğimiz bir gündeyiz.

💫16:21’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde zihnimiz biraz dağılabilir. Çok takılmayın annem geçici bir etkidir.

💫23:39’da Ay Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde ilişki ve değerle ilgili konular gündeme gelebilir. Bu saatlerde hayattan keyif alacağınız şeylerle ilgilenmek daha iyi hissetmenize sebebiyet verebilir.

💫23:39’dan sonra Ay boşluğa girecek ve ertesi gün 00:50’ye kadar da boşlukta olacak. Bu saatlerde boş boş işlerle uğraşın, yeni bir şey başlatmayın. Hatta yatın uyuyun şekerler.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.