22 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

21 Ocak 2022

22 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?22 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Evde olanlar bi cumartesi derlemesi, toplaması, düzenlemesi yapsın. İşte olanlar da işlerini bi düzenlesinler, organize etsinler. Valla Ay Başak’ta sabaha kadar söylenirim, zaten okullar da tatil olmuş hiç haber vermiyosunuz aaaa.
?08:43’de Ay-Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Sabah sabah bu ne dalgınlık, kafa karışıklılığı noluyor bana gibi kendinizle konuşabilirsiniz. İşte bundan dolayı. Aman ocağın altını açık unutmayın, anahtarınızı ve telefonunuzu evde unutmayın. Kafalar bi milyon uyanabilirsiniz hatta hiç uyanmak istemeyebilirsiniz valla işiniz yoksa yatın uyuyun zaten.
?18:52’de Ay-Plüton üçgeni gerçekleşecek. Kendinizi oldukça güçlü ve karizmatik hissedebilirsiniz. Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz moduna girebilirsiniz ki gerçekten de size hiçbir şey olmaz.
?22:45’de Ay-Mars karesi gerçekleşecek. Tam uyuyacakken birde bire size bir enerji gelebilir. Kar topu savaşı için harika saatlerdir. Kar topunun içine taş koymayın! (Merhaba çocukluk travmalarım)
?22:45 ile ertesi gün 01:02 arası Ay boşlukta olacak. Valla yapın kahvenizi alın battaniyenizi geçin televizyon karşısına. Ohh mis.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #22Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.