22 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

22 Ocak 2020

22 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

 

Selamlar canım arkadaşlarım,
07:59 itibariyle Ay artık boşluktan çıkıp Oğlak burcuna geçecek. İyi yönden bakarsak, sorumluluklarımızı kolaylıkla halledebiliriz, negatif yönden biraz insanlara soğuk davranabiliriz.
11:58’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Bu da aslında yaralanmalara açık olduğumuz saatlere işaret eder. Dolayısıyla bu saatlerde kalp kırmamaya özen gösterin şekerlerim.
12:59’da Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ani beklenmedik sürpriz gelişmeler saatidir.
21:02’da Güneş Kiron sextili gerçekleşecek. Bu da aslında otorite figürleriyle ilgili yaralanmalarınız varsa çözebileceğinize işaret eder. Aynı zamanda büyük ruhsal şifalanmalara da işaret eder. Etkisi yaklaşık olarak 3 gün sürer. Sağlıkla ilgili problemleriniz varsa doktora gitmek için iyi zamanlardır.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.