22 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

22 Nisan 2019

22 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Bu gün Ay tüm gün Yay burcunda seyahatine devam edecek ve gün geneli kendimizi neşeli, sportif, maceracı, özgür hissedebiliriz.

01:18’de Ay’ın Kiron’la uyumlu açısı şifalanmak için ideal zamanlardır tabi geç saatler olduğu için şifacı rüyalar da görebilirsiniz. Yani gördüğünüz rüyalara dikkat edin der burada Tuğba.

06:18’de Ay’ın Merkür’le uyumlu açısı gerçekleşecek ve gün içinde iletişiminiz kuvvetli olabilir, yeni anlaşmalar yapabilirsiniz, imzalar atabilirsiniz. Destekleyicidir.

Son olarak 21:34’de gerçekleşecek olan Ay Mars karşıtlığı da biraz agresif enerjiler ortaya çıkarabilir. Özellikle iletişim konularını bu saatlere bırakmamaya özen gösterin. Bir de sakarlık, sakatlık, kazalar gibi konulara dikkat etmek de fayda var.

Bitti çok merci bu kadar. Öptüm.

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.