22 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

21 Nisan 2023

22 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀22 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. İştahımız yüksek, ben abarttım siz abartmayın annem.

💫06:41’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Maneviyatımızın yüksek olduğu saatlerdir. Rüyalarınızın etkisi altında kalabilirsiniz.

💫06:41’den 13:10’a kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli bir şey başlatmak yerine hobilerinizle ilgilenmek daha iyi olabilir.

💫13:10’da Ay İkizler burcuna geçecek. Sohbet, muhabbet ve gıybetın gündemde olacağı bir gündeyiz.

💫13:48’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi daha güçlü hissedebiliriz, karizmamızla insanları etkimiz altına alabiliriz, insanları etkilemek istiyorsanız bu saatleri kullanabilirsiniz.

💫21:59’da Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Lakin bu daha çok çok yediğimiz için de olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.