22 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

21 Nisan 2022

22 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?22 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Yine sorumluluklarımızın farkında olduğumuz, iş iş iş dediğimiz bir günden bildiriyorum.
?05:25’te Ay-Kiron kare açısı gerçekleşecek. Sabah birazcık rüyalarımız etkisinde kalmış olarak ve biraz motivasyonumuz düşük olarak başlayabiliriz ama 06:18’deki Ay-Uranüs uyumlu açısı bizi yataktan zıpadanak zıplatabilir.
?13:42’de Ay-Venüs sekstil açısı gerçekleşecek. Sorumluluklarımızı yaptıkça kendimizi daha iyi, daha değerli hissedebileceğimiz belki parayla ilgili konularda destek alabileceğimiz bir sürece işaret eder.
?18:13’te gerçekleşecek Ay-Merkür uyumlu açısıyla özellikle iletişimle ilgili konularda gayet iyi olduğumuz özellikle yine para ve ticaret ile ilgili konularda gündemimizin olabileceği, zihnimizin daha çok sorumluluklar üzerine yoğunlaşabileceği tatlış saatlerdir.
?23:37’de de Ay-Neptün sekstil açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde maneviyatımızın yüksek olduğu, hayallerimizin güçlü olduğu, kafamızda bir şeyler tasarlayabileceğimiz saatlere işaret eder.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #22nisan #keşfet

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.