22 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

22 Nisan 2020

22 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,

Ay gün genelinde Koç burcunda transit edecek, dolayısıyla yine enerjimizin tavan olduğu içimizin içimize sığmadığı bir gündeyiz.

Lakin 12:31’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek ve içgüdüsel olarak bir şeyleri değiştirmeye çalışabiliriz ancak bunu yaparken kırıp dökmemeye özen göstermenizi tavsiye ederim. Çünkü bu biraz yıkıcı bir enerjidir. Manipülasyona uğrayabilirsiniz, gaza gelmeyin annem.

15:31’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatler de abartmaya açık olduğumuz saatlerdir. Genel olarak takıntı ve fanatizm konuları gündeme gelebilir. İyiye kullanmak gerekirse bilgi yetmesin size yeni eğitim konularını araştırmayı abartabilirsiniz hem size de faydası olur.

15:31’den 22:35’e kadar Ay boşlukta olacak, yeni bir şeyler başlatmak için uygun değildir zaten Ay da kapanıyor yeni bir şey başlatmak için yeniay sonrası her zaman daha iyidir ki yeniayda 23’ünde gerçekleşecek yani sıkın dişinizi.

22:35’de Ay Boğa’ya geçince keyfim kahyam ve ben şeklinde bir tavır sergileyebiliriz, estetik kaygılara düşebilirsiniz, iştahınız açılır malumunuz. Dünyayı güzelleştirmek için kullanın Ay Boğa’yı, bak valla zaten evlerdeyiz yiyoruz sürekli abartmayın annem.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.