22 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

21 Mayıs 2022

22 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?22 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz, yine sosyal kelebeğiz.
?05:40’da Ay Venüs uyumlu açısı gerçeklecek. Sabah saatlerinde kendimizi ponçik gibi hissedebiliriz.
?10:19’da Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Ertesi günün Pazartesi olduğunu düşünüp içimize öküz oturabilir. Yani biraz içimizin sıkılabileceği saatlerdir, sorunluluklar gündeme gelebilir ama geçici bir etkidir, çok da takılmayın.
?10:19 ile 18:49 arasında Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatler yeni bir şeyler başlatmak yerine keyif yapmamız, hobilerimize zaman ayırmamız saatlerdir.
?18:49’da Ay Balık burcunda transitine başlayacak. Bu saatlerden sonra sezgilerimiz daha fazla gündemde olacak. Biraz daha manevi konularla ilgilenebiliriz. Karşımızdakinin ruh haline göre ruhsal durumumuz oluşabilir. Ayaklarınızda ödemler oluşabilir, su dengenizi iyi tutun annem.
?19:12’de Ay Merkür’le, 21:43’de de Güneş’le kare açı yapacak ve aslında dünkü Merkür Güneş kavuşumunu tetikleyecek. Bu saatler arasında iletişim konularına, kazalara ekstra dikkat.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.