22 Mart Günlük Astroloji Yorumu

22 Mart 2019

22 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Ay tüm gün terazi burcunda olduğu için daha hoşgörülü ve ilişkiler bakımından iyimser bir gündeyiz.

11:38’de gerçekleşecek olan Ay – Satürn karesi hem duygusal olarak sıkıntılar yaşayabileceğimize hem de otorite figürleriyle problem yaşama riskimiz olduğuna dikkat çekmekte. Dikkat.

17:29’da gerçekleşecek olan olan Ay – Plüton karesi ise şartları fazla zorlamamamız gereken zaman dilimlerine işaret etmektedir. Manipüle etmeye, edilmeye, üzerimizde güç gösterisinde bulunmaya çalışan insanlarla denk gelebileceğimiz zaman dilimine işaret etmektedir.

18:58’de gerçekleşecek olan Ay – Jüpiter uyumlu açısı da aslında günün en iyimser, keyifli, şanslı zaman dilimini belirtmektedir.

21:10’da da Ay Venüs üçgeni var ki her türlü ilişki, romantizm, güzellik, sanat, finans konularında şahanedir. Fakat bu saatten sonra Ay boşluğa girecek sabaha karşı 05:16’ya kadar boşlukta kalacak. Malum bu süreçte bir şey başlatmıyorduk.

Tatammm geldik günün en önemli olayına. 21:37’de Güneş – Kiron kavuşumu olacak. Etkisi yaklaşık 5 gün kadar sürer. Dolunay yorumunda artık kendi kimliğimizle ilgili konularda değişime girmemiz gerektiğinden bahsetmiştim ya işte buna niyetlenmek, bunun üzerinde düşünmek, her türlü ibadet, meditasyon yapmak için uygun bir sürece giriyoruz. Kiron malum yaralı şifacı, Güneş ise kimliğimiz, varoluş amacımız. İşte tam da şimdi varoluş amacımızdaki yaralarımızı şifalandırma dönemindeyiz. Yaratıcılığımızı ortaya koymak için tüm yaralarımızı sarıp, kendi benliğimizi ortaya koyma vaktidir a dostlar.

Öptüm kocaman.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.