22 Mart Günlük Astroloji Yorumu

21 Mart 2023

22 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?22 Mart Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Koç burcu enerjisiyle başlıyoruz. Artık bahar geldi, enerjimizi toplayabiliriz, üşengeçliğimizi bahane göstereceğimiz bir konu yok.

?04:33’de Ay Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatte iletişim kurmanız pek mümkün olmayabilir ama rüyalarınız haberci olabilir. Zihniniz yoğunlaşıp uykunuz kaçabilir, ılık bir duş alıp uyumak iyi gelebilir.

?20:04’de Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. İstediğimiz konularda uzmanlaşabilir, dertlerimizi paylaşabilir, başka insanlara şifa olmak için kullanabiliriz.

?23:16’da Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Şanslı olduğumuz saatlerdir ancak yine de boş ümitlere kendimizi kaptırmamamız gerekir. Manevi konularda çok destekleyicidir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.