22 Mart Günlük Astroloji Yorumu

21 Mart 2022

22 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?22 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Memnun olmadığımız durumları değiştirmek ve yenilemek isteyebileceğimiz, biraz karizmatik ve gizemli görünmek isteyeceğimiz bir gün. Lakin Akrep’in hem arınma hem de kriz anlamlarını da unutmamamız lazım. Bir şeyleri kesip atmak istiyorsanız bugünü kullanabilirsiniz.
?03:08’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde uyuyorsanız rüyanızda kocaman bir para denizinin içinde yüzüyor olabilirsiniz, uyumuyorsanız şifa çalışmaları yapmak için güzel zamanlar.
?05:25’de Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde erken kalkmadığınızı varsayıyorum ama kalkanlarınız da vardır, sabah sabah bol bol konuşmak isteyebilirsiniz, uykunuzda konuşabilirsiniz. Zihniniz uçuş uçuş olabilir normalde tatliş bir yerleşim olabilir ancak,
?06:49’da Ay-Satürn zorlu açısı gerçekleşecek dolayısıyla o düşünceler sizi biraz sıkabilir. İçinizden hiç işe gitmek gelmeyebilir, izin almak isteyebilirsiniz fakat patronunuzdan ters tepki alabilirsiniz. Kalkın sorumluluklarınızı yerinize getirin annem.
?10:25’de Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Burada biraz sakinleşebilirsiniz, şimdi meditasyon yapmak size iyi gelebilir. Bu saatlerde hayal gücünüzü geliştirecek etkinlikler yapabilirsiniz.
?19:00’da Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Tam iş çıkış saatlerinizde kendinizi karizmatik hissedebilirsiniz. Bugün çok güzel çalıştınız diye kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Ohhh her şeyi de hallettim canım kendim saatleridir.
?19:00 ile 21:58 arası Ay boşlukta olacak. Biliyorsunuz bu saatlerde yeni işlere başlamak yerine ıvır kıvır elinize yapışmış işlerinizi halledebilirsiniz.
?21:58’de Ay Yay burcuna geçiyor. Yabancı dilinizi geliştirmek, astroloji çalışmak için güzel günler bizi bekliyor. Kendimizi daha neşeli ve hoşgörülü hissedebiliriz. Bilginin anlam kazanacağı zamanlardır.
?23:43’de Mars-Uranüs zorlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün sürebilir. Ani öfke patlamaları gerçekleşebilir, trafikte mutlaka dikkatli olmalısınız ve tabii ki spor yaparken de. Bu açı Kova ve Boğa burcu arasında gerçekleşecek. Kova toplum, kitleler, teknolojik aletler, devrimler ile alakalıdır. Boğa burcu ise toprak konuları, para piyasaları, maddi güven ile alakalıdır ve bu iki burç birbirine contra anstisciadır. Yani birbirini bozan ve uyumsuz anlamına gelmektedir. Dolayısıyla gerçekleşecek bu açı toplumdaki insanların uyuşmaması, ani ve şok edici bir şekilde krizlerin çıkması özellikle maddi konular ile alakalı olabilir. Toprak konularında ise çiftçilerle ilgili konuları gündeme getirebilir. Zaten bu açı 19 Mart’taki Venüs-Uranüs zorlu açısı tetikliyor. Dolayısıyla vaadini yavaş yavaş göstermeye başlayabilir. Bu da özellikle kadınlar ile alakalı bazı olayların gündeme gelmesi ve seslerini çıkartmaları gibi çalışabilir. Bununla ilgili aslında uzun uzun yorumumu Instagram’da dün canlı yayın yapmıştım, dinlemeyenler tekrardan dinleyebilirler.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.