22 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu (Satürn Kova Burcunda)

22 Mart 2020

22 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu (Satürn Kova Burcunda)

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Balık burcunda transit edecek. Yine duygularımızın oldukça gündemde, psikolojimizin oynak olduğu bir gündeyiz.
00:50’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Beklenmeyenin beklendiği zamanlardan geçiyoruz. Evde kalın.
06:58 itibariyle Satürn artık Kova burcunda transitine başlayacak. 11 Mayıs’da retro yapacak ve 2 Temmuz tarihinde artık Oğlak burcuna son hesaplarını kapatmak için geri dönecek. Daha sonra 17 Aralık 2020 tarihi itibariyle artık 7 Mart 2023’e kadar Kova burcunda transitine başlayacak. Bu durum yeniden kalıcı yapılanmaların olacağını, sınırların kalkacağını, yeni bir düzenin geleceği, artık kolektif bilinçle hareket edileceği, kişilerin kendi beceri ve yetenekleri doğrultusunda işler yapabileceği, daha fazla dijitalleşmenin gündemde olacağı, farklı insanların birbirleriyle bağlanacağı, büyük sosyal grupların kurulacağı bir sürece giriyoruz. Bununla ilgili uzun bir yazı yazacağım ya da video çekeceğim. Bekleyin annem. Ayrıca Satürn Kova transitiniz haftalık burç yorumlarında mevcut hikayeme koyarım.
16:18’de Merkür Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da iletişimle ilgili konularda, haber alma konularında yenilikler yaşanabileceğini, sürpriz gelişmeler yaşanabileceğini göstermektedir. Hazır evdeyken eski arkadaşlarınızı aramak, konuşmak, belki evde orijinal fikirler geliştirmek adına desteklendiğimiz zamanlardır. Süper harika fikirler bulabilirsiniz ayrıca bu dönem yazı yazın, size iyi gelebilir.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.