22 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

22 Kasım 2019

22 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmm,

03:24’de Ay Jüpiter zorlayıcı açısı gerçekleşecek. Gece gece olayları abartabilirsiniz ama anca o saatlerde rüyayı abartabilir sabah sabah etkisinde kalmayın annem.

06:31’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek bu durumda da sabah saatlerinde gayet keyifli olabiliriz.

06:31’le 07:19’da Ay boşlukta olacak bu saatlerde yeni işler başlatmamak daha iyi olabilir. zaten uyuyun o saatte kimi bulup da anlaşma filan yapacaksınız.

07:19’dan itibaren Ay Terazi burcuna geçecek ve kendimizi daha diplomatik, sosyal ve ilişkilerde keyifli zamanlar geçirebiliriz.

10:02’de Ay Kiron karşıtlığı sağlıkla ilgili konularda biraz sıkıntılar yaşamamıza sebebiyet verebilir ama çok önemli değil. Kahvaltıyı çok abartmayın.

17:58’de de Güneş Yay burcuna geçiyor ve iyi ki doğdunuz Yaylaaarrrrr. Siz olmasaydınız hayat çok sıkıcı olurdu bizim eğlenceli ve neşeli arkadaşlarımız. Tabi biz de bu süreçte kendimizi daha iyi hissedebileceğiz, daha hoşgörülü olabileceğiz. Ayrıca daha fazla gezebilir ve ufkumuzu genişletebilir.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.