22 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

21 Kasım 2022

22 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?22 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Biraz şüpheci, stalker havamızdayız. Akrep enerjisi hem arınmayı hem krizi temsil eder. Bugünün enerjisini hayatınızda canınızı sıkan her şeyi atın gitsin annem.

?01:54’de Merkür Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Eğitim, sanat, el becerisi, ticaret, alışveriş (kızlar bu aramızda) konularında oldukça destekleyicidir. Bu dönem para konuşabilirsiniz, ilişkiler fazlasıyla gündemimizde olacaktır.

?11:20’de Güneş Yay burcuna geçiyor ve iyi ki doğdunuz Yay burçları. Siz olmasanız biz neşeyi, eğlenceyi, abartmayı, boş vermeyi, gezmeyi tozmayı, nasıl öğrenecektik. Güneş Yay burcunda olduğunuz sürece bizim de algımız bu konularda olacaktır. Yay aynı zamanda eğitim, yüksek öğretim, dini konular, felsefe, yurtdışı konularını da temsil eder. Dolayısıyla bizim de odağımız bu konular olacaktır.

Bugünün başka bir olayı yok demek isterdim ama bugün bizim evlilik yıl dönümüz. 8 senedir bana katlanan eşime huzurlarınızda teşekkürlerimi sunar, geri kalan hayatında başarılar dilerim. Valla bana iyi geldi evlilik benim saçımda beyaz yok ama sarışın aldığım bey artık bembeyaz saçlı. Aman ben mi düşünücem bunu da, kendi düşündün. Bakınız ben Yay enerjisine girdim bile. Öptüm bu kadar.???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.