22 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

21 Kasım 2021

22 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?22 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay İkizler burcunda boşlukta başlayacağız. Bol bol konuşacağımız, dedikodu yapacağımız bir gün olacak. Lakin gıybet dediğim bilgi aktarımı di mi annem. Sonra linçliyorsunuz beni burda ?
?05:33’te Güneş Yay burcuna geçiş yapacak. Sevgili Yay burçlarının doğum günlerini en içten dileklerimle kutlarım ? Siz olmasanız biz neşeyi, eğlenceyi, hoş görüyü, abartmayı nasıl öğrenecektik ?Önümüzdeki 1 ay boyunca özgürleşmek isteyebiliriz. Bu dönemde yeni şeyler keşfetmek ve bunu başkalarına aktarmak bizi oldukça mutlu edecektir. Yerimizde duramadığımız, bol bol gezdiğimiz bir ay yaşayabiliriz.
?06:32’de Ay Yengeç burcuna geçiş yapacak. Duygularımızın, sezgilerimizin oldukça ön planda olduğu ayrıca ailenin, aidiyetin önemli olduğu bir güne başlangıç yapacağız.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.