22 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

22 Haziran 2019

22 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,

Yayılın gençler yeşilliklere bugün boş işler müdürüyüz.

17:01’e kadar Ay boşlukta olacak ve mümkünse boş işlerle uğraşın, yeni şeyler başlatmayın. İşte kitap okumak olur, denize girmek olur, bilemiyorum artık siz keyfiniz ve kahyanız baş başasınız.

17:01’den sonra Ay Balık burcuna geçecek ve duygularımız daha fazla gündemde olacak. sezgilerinizi dinleyebilir, sanatsal konulara sarabilir, eski şarkılar dinleyip ağlayabilirsiniz. Melankolik takılmayı sevenler için ohh güzel valla.

18:57’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bilinçli ve içgüdüsel davranışlarınız uyumlu olur. Öyle dalgalanıp da durulmazsınız yani. Hem mantığınız hem duygularınız uyumludur. Eril dişil dengede uyum vardır.

Bitti çok merci bu kadar. Öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.