22 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

22 Haziran 2023

22 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀22 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Yine şıkır şıkır bir gündeyiz.

💫04:42’de Merkür Kiron sextili gerçekleşecek. Bu süreçte sizi yaralayan insanlara duygularınızı yazarak kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Size iyi gelen konuşmalar yapabilirsiniz.

💫06:08’de Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. İlişkilerle ilgili destekleyici bir gündeyiz.

💫15:41’de Ay Mars kavuşumu var. Valla seven sevdiğine sevdiğini söylesin.

💫16:25’de Ay Kiron üçgeni 18:51’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde iletişim konularında oldukça destekleyicidir. Bu saatler 04:42’de gerçekleşecek olan Merkür Kiron sextilini tetikleyecek.

💫20:00’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde sürpriz, beklenmedik gelişmeler yaşanıp biraz can sıkıntısı yaşanabilir, çok gerilmeyin annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.