22 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

21 Haziran 2022

22 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?22 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Bir şeylere öncülük etmek isteyebiliriz. Enerjimizin yüksek olduğu zamanlardır. Gölge yöne çok içgüdüsel davranmakken, güçlü yönü ise cesaret göstermektedir.
?12:26’da Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler sakarlıklar artabilir, kendimizi yaralayabiliriz, dikkatli olun annem. Özellikle yemek yaparken, kesik ve yanmalara daha açık olabileceğimiz saatlerdir.
?21:58’de Ay Mars ile kavuşumunu gerçekleştirerek bu etkiyi daha da fazla arttıracaktır. Bu enerjiyi spor yaparak değerlendirmek daha iyi olabilir.
Bugünün ana teması o kadar hızlıyım ki sakarlıklara açığım.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Haziran #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.