22 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

21 Haziran 2020

22 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Yengeç burcunda hareket edecek. Duygu değişimlerinizi oldukça yansıtabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Hafızanızın iyi olacağı bir gündür. Aileyle vakit geçirmek kendinizi iyi hissettirebilir.

02:07’de Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Geçmişte sizi yaralayan konular aklınıza gelebilir. Geç bir saat, uyuyun dinlenin annem. Hayatınızda sizi yaralayan herkesi affedin. Affetmek sizi hafifletecektir. Ayrıca geçmişte canınızı yakanları da rüyanızda görebilirsiniz.

02:35’de Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Alışkanlıklarımızın dışında rahatlıkla hareket edebileceğimiz saatlerdir. Ben uyumadım Ay Kiron’u da atlattım diyorsanız aklınıza harika fikirler de gelebilir. Yani aslında bu gece rüyalara çok dikkat edin.

11:01’de Ay-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Sezgileriniz, düşünceleriniz, içgüdüleriniz hepsi ailevi konular üzerinde olabilir. Merkür retro olduğu için görüşemediğiniz akrabalarınızla iletişime geçebilirsiniz. Geçmişten gelen güzel konulara eğilmek için ideal zamanlardır. Eskiden yaptığınız bir yemek tarifini bulup, tekrar deneyebilirsiniz veya eski fotoğraflara bakıp anılarınız tazeleyebilirsiniz. Geçmiş peşinizi bırakmaz ve bundan hoşlanabilirsiniz de.

23:21’de Ay-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Oldukça duygusal ve sevgi dolu olacağınız saatlerdir. Sevdiklerinizle vakti geçirmenizi ve sevgi sözcüklerini esirgememenizi tavsiye ederim. Suyla temasta size çok iyi gelecektir. Güzel bir duş alıp, günün yorgunluğunu atmanızı tavsiye ederim. Su önemli. Su için, duş alın, su ile daha çok etkileşim halinde olun annem.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.